Domowy Kościół u św. Wojciecha

Opublikowano: sobota, 04, sierpień 2018 Paweł Łukaszewski

Jedną ze wspólnot działających w naszej parafii jest Domowy Kościół, popularnie zwany Oazą Rodzin. Jest to rodzinna gałąź Ruchu Światło Życie założonego przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Celem Ruchu jest pomoc małżeństwom i rodzinom w dążeniu do świętości wspólną drogą. Domowy Kościół oferuje małżonkom konkretne duchowe „narzędzia”, które służą pogłębianiu miłości do Boga, współmałżonka i dzieci, oraz prowadzą do służby innym ludziom.

Domowy Kościół nie jest wspólnotą ludzi doskonałych, ale tych, którzy poważnie traktują Chrystusowe wezwanie do świętości i podejmują je – mimo słabości i upadków – każdego dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych małżonków do włączenia się w tę piękną drogę codziennego odkrywania Bożej Miłości w miłości małżeńskiej i rodzinnej.

Zapraszamy!!!

Więcej informacji można uzyskać u opiekuna grupy, ks. Sławomira Sury.

Film ukazujący świadectwa kilku małżeństw należących do kręgów Domowego Kościoła. >>>  KLIKNIJ TUTAJ

Dlaczego warto dołączyć do Domowego Kościoła? Zobacz, może to miejsce właśnie dla Ciebie. >>> KLIKNIJ TUTAJ