Intencje mszalne
INTENCJE MSZALNE 31.10.21-7.11.21
INTENCJE MSZALNE
Jeśli zauważyli Państwo jakieś błędy w zamówionej przez siebie intencji (błędnie zapisane nazwisko lub imię, rocznica itp.) prosimy o kontakt.
NIEDZIELA 31.10
7.30 +Helena, Kazimierz, Elżbieta, Stanisław, Marianna
9.00 +Bronisław Florek 23r.
10.30 +Józef Jarmuł 10r. ++Jarmułów
12.00 Za parafian
16.30 +Maria Kurkiewicz
18.00 +Halina Pańczyk 3r.
PONIEDZIAŁEK 1.11
7.30 ++ z rodz. Zielińskich, Woźniaków, Dejków, Siemczuków
9.00 +Władysława Kosidło, Stanisław Makowski ++Makowskich, Kosidłów, Kamińskich, Makuchów
10.30
12.00 Za parafian
18.00 ++ z rodz. Andruszkiewiczów, Baców, Rosiaków, Komszczyńskich, Różyków
WTOREK 2.11
7.30 +Joanna Polska, Henryka ++Zarębskich, Podgórskich, Fudali, Galków, Kniejów, Skorupów, Rudzińskich, Gąsiorowskich, Kloszów
9.00 +Wiesław Skorek 11m-c
18.00 ++ z rodz. Gmitruków, Oniszczuków, Junkiewiczów, Laszewskich
18.00 ++ z rodz. Poźniaków, Sidorów, Musińskich, Kulickich, Kwasków
ŚRODA 3.11
7.00 za zmarłych dobrodziejów i przyjaciół
7.00 +Kazimiera Gmitruk 1greg.
18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. Zbiorowa
CZWARTEK 4.11
7.00 +Kazimiera Gmitruk 2greg.
7.00 ++ z rodz. Mrozów, Krawczyńskich, Cisowskich, Balbienów, Jasów
18.00 Dziękczynna w 7. urodziny Maksymiliana
18.00 +z rodz. Burakowskich, Pastuszyńskich, Świrskich
PIĄTEK 5.11
7.00 +Kazimiera Gmitruk 3greg.
7.00 +Elżbieta im. ++ Zientków, Szalów
18.00 +Tomasz Marciniak 57r.
SOBOTA 6.11
7.00 +Henryk Kot 20r.
7.00 +Kazimiera Gmitruk 4greg.
18.00 +Jan Michalski 16r.
18.00 +Danuta
NIEDZIELA 7.11
7.30 +Eugenia Paskudzka 4r. ++Janowskich, Paskudzkich, Bojarów, Siemionków, Mazurowskich
9.00 W intencji Kół Żywego Różańca
10.30 +Jerzy Skórski 4r. ++Skórskich
12.00 Za parafian
16.30 +Kazimiera Gmitruk 5greg.
18.00 +Józef Żak ++Żaków
INTENCJE MSZALNE 24.10.21 – 31.10.21
Jeśli zauważyli Państwo jakieś błędy w zamówionej przez siebie intencji (błędnie zapisane nazwisko lub imię, rocznica itp.) prosimy o kontakt.
NIEDZIELA 24.10
7.30 +Łucja, Maria, Władysław, Kazimierz, Krystyna, Bronisław, Marianna
9.00 +Witold Krawczyk 24greg.
10.30 +Franciszek, Feliksa Postowie
12.00 Za parafian
16.30 +Wanda 5r. ++Wilków, Murawskich
18.00 +Mieczysław Latkowski 24greg.
PONIEDZIAŁEK 25.10
7.00 +Mieczysław Latkowski 25greg.
7.00 +Witold Krawczyk 25greg.
18.00 +Barbara Krobicka
WTOREK 26.10
7.00 +Czesław Zieliński 2r.
7.00 +Jerzy Szymczak 1m-c
7.00 +Witold Krawczyk 26greg.
18.00 +Mieczysław Latkowski 26greg.
18.00 +Stanisław, Olimpia, Justyna, Eugeniusz ++Kmieciów, Fedorowiczów, Kłossów, Kochalskich
ŚRODA 27.10
7.00 +Witold Krawczyk 27greg.
7.00 +Mieczysław Latkowski 27greg.
18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. Zbiorowa
CZWARTEK 28.10
7.00 +Mieczysław Latkowski 28greg.
7.00 +Witold Krawczyk 28greg.
18.00 +Marianna Karwowska 6r
18.00 +Maria, Piotr Basiuk
PIĄTEK 29.10
7.00 +Witold Krawczyk 29greg.
7.00 +Jerzy, Maria i dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 +Teresa Szymczak
18.00 +Mieczysław Latkowski 29greg.
18.00 ++Pukaluków, Kołodziejów, Olszanowskich
SOBOTA 30.10
7.00 +Magdalena Gersztyn
7.00 +Witold Krawczyk 30greg.
18.00 +Mieczysław Latkowski 30greg.
18.00 +Danuta
NIEDZIELA 31.10
7.30 +Helena, Kazimierz, Elżbieta, Stanisław, Marianna
9.00 +Bronisław Florek 23r.
10.30 +Józef Jarmuł 10r. ++Jarmułów
12.00 Za parafian
16.30 +Maria Kurkiewicz
18.00 +Halina Pańczyk 3r.
Intencje mszalne 17.10.2021-24.10.2021
Jeśli zauważyli Państwo jakieś błędy w zamówionej przez siebie intencji (błędnie zapisane nazwisko lub imię, rocznica itp.) prosimy o kontakt.
NIEDZIELA 17.10
7.30 W 40. Rocznicę ślubu Teresy i Marka Belniak o Boże błog. dla rodziny
9.00 O Boże błog. dla Marianny i Stanisława w 45r. ślubu
10.30 +Jan 5r ++Skórskich
12.00 +Witold Krawczyk 17greg.
15.00 ślub
16.30 +Mieczysław Latkowski 17greg.
18.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Joanny z okazji 13. urodzin
PONIEDZIAŁEK 18.10
7.00 +Mieczysław Latkowski 18greg.
7.00 +Jacek Wojtyła 6m-c
7.00 +Witold Krawczyk 18greg.
18.00 +Ryszard Staszczak 40r. ++Staszczaków, Boczków
WTOREK 19.10
7.00 +Jan Bogusławski, Stefania, Edward
7.00 Za parafian
7.00 +Witold Krawczyk 19greg.
18.00 +Mieczysław Latkowski 19greg.
18.00 +Włodzimierz 3r. ++ rodzice
ŚRODA 20.10
7.00 +Witold Krawczyk 20greg.
7.00 +Mieczysław Latkowski 20greg.
18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. Zbiorowa
CZWARTEK 21.10
7.00 ++Balbierzów, Krawczyńskich, Cisowskich, Mrozów, Jasów
7.00 +Janusz Skiba 3r.
18.00 +Witold Krawczyk 21greg.
18.00 +Mieczysław Latkowski 21greg.
PIĄTEK 22.10
7.00 +Witold Krawczyk 22greg.
7.00 +Daniela Kamińska 1r.
7.00 Dziękczynno -błagalna w 42. urodziny Roberta i Kamila
18.00 +Mieczysław Latkowski 22greg.
18.00 Dziekczynno -błagalna w 60. Rocznicę ślubu
SOBOTA 23.10
7.00 O łaskę wiary w rodzinie
7.00 +Witold Krawczyk 23greg.
18.00 +Mieczysław Latkowski 23greg.
NIEDZIELA 24.10
7.30 +Łucja, Maria, Władysław, Kazimierz, Krystyna, Bronisław, Marianna
9.00 +Witold Krawczyk 24greg.
10.30 +Franciszek, Feliksa Postowie
12.00 Za parafian
16.30 +Wanda 5r. ++Wilków, Murawskich
18.00 +Mieczysław Latkowski 24greg.
INTENCJE MSZALNE 16.10.22 – 23.10.22
INTENCJE MSZALNE
Jeśli zauważyli Państwo jakieś błędy w zamówionej przez siebie intencji (błędnie zapisane nazwisko lub imię, rocznica itp.) prosimy o kontakt.
NIEDZIELA 16.10
7.30 +Helena, Kazimierz, Marianna, Stanisław, Elżbieta
9.00 +Witold Krawczyk
10.30 +Leon Nowak 29r.
12.00 O Boze błog. dla Danuty i Mariana oraz rodziny z okazji 40r. slubu
16.30 +Aleksandra, Jan, Jerzy Skórscy ++Sobczylów, Mordelów
18.00 +Bronisław Florek 24r.
PONIEDZIAŁEK 17.10
7.00 +Zofia, Edward ++Skurskich, Małysów
18.00 +Elżbieta Ziętek
WTOREK 18.10
7.00 za parafian
18.00 +Bogusław Libera
ŚRODA 19.10
7.00 +Włodzimierz 4r., Janina, Szymon
7.00 +Jan Bogusławski ++z rodziny
18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza zbiorowa
CZWARTEK 20.10
7.00 +Juliusz
18.00
PIĄTEK 21.10
7.00 +Janusz Skiba 4r.
18.00
SOBOTA 22.10
7.00 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Roberta i Kamila
18.00 +Justyna Kłoss 13r. ++Kłossów, Kochalskich, Kmieciów, Fedorowiczów
NIEDZIELA 23.10
7.30 +Lucjan, Maria, Władysław, Kazimierz, Krystyna, Bronisław, Marianna
9.00 +Wanda 6r., Mirosław 1r. ++Wilków, Sławińskich
10.30 +Barbara Krobicka
12.00 za parafian
16.30 +Józef Jarmuł 11r. ++Jarmułów
18.00 +Zofia, Aleksander, Helena, Jan ++Królików, Sobeścijańskich, Piechów, Stelmachów