Rekolekcje Wielkopostne 2024
10 marca
Msze św. w porządku niedzielnym 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30, 1800.
11 marca
7.30 msza z nauką rekolekcyjną
9.00 msza z nauką rekolekcyjną
10.00 nauka dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej
11.00 nauka dla uczniów liceum
12.00 nauka dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej
16.30 msza z nauką rekolekcyjną
18.00 msza z nauką rekolekcyjną
12 marca
7.30 msza z nauką rekolekcyjną
9.00 msza z nauką rekolekcyjną
10.00 nauka dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej
11.00 nauka dla uczniów liceum
12.00 nauka dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej
16.30 msza z nauką rekolekcyjną
18.00 msza z nauką rekolekcyjną
13 marca
7.30 msza z nauką rekolekcyjną
9.00 msza z nauką rekolekcyjną
10.00 nauka dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej
11.00 nauka dla uczniów liceum
12.00 nauka dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej
16.30 msza z nauką rekolekcyjną
18.00 msza z nauką rekolekcyjną
w dniach 12-13 marca (wtorek i środa) spowiedź przed każdą mszą świętą
W czasie trwania rekolekcji kancelaria parafialna nie będzie czynna.
Nabożeństwa pasyjne
W Środę Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Szczególne miejsce mają w nim nabożeństwa pasyjne w czasie których rozważamy Mękę Pana Jezusa. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki
dzieci o 16.30
młodzież i dorosłych po mszy o 18.00.
zaś Gorzkie Żale w niedzielę o 17.30.
Intencje mszalne 5-12.11.2023
Jeśli zauważyli Państwo jakieś błędy w zamówionej przez siebie intencji (błędnie zapisane nazwisko lub imię, rocznica itp.) prosimy o kontakt.
NIEDZIELA 5.11
7.30 +Elżbieta Ziętek
9.00 W int. Kół Żywego Różańca
10.30 +Józef Żak 66r. ++Żaków
12.00 za parafian
16.30 +Natalia, Karol Powęska
18.00 ++Poźniaków, Sidorów, Musińskich, Kulickich, Kwasków
PONIEDZIAŁEK 6.11
7.00 +Zofia, Aleksander, Helena, Jan ++Piechów, Sobeścijańskich, Stelmachów
7.00 W intencji Bogu wiadomej
18.00 +Mieczysława, Stanisław, Jerzy, Ryszard, Marian ++Włodarczyków
WTOREK 7.11
7.00 +Eugenia Paskudzka 4r. ++Paskudzkich, Janowskich, Bojarów, Siemionków, Mazurowskich
7.00 za parafian
18.00 +Marianna, Stanisław ++Karwowskich
18.00 +Marianna, Jadwiga, Ludwika, Jan ++Wojtuszkiewiczów, Kozłowskich
ŚRODA 8.11
7.00 +Henryk Klimiuk 1greg.
7.00 +Stanisława, Aleksander ++Kiszków, Garbaczów, Prościńskich, Kłoszewskich, Choinów
18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i msza zbiorowa
CZWARTEK 9.11
7.00 +Henryk Klimiuk 2greg.
7.00 +Wiesław Augustynowicz
18.00 +Jerzy Mróz, Aleksander, Regina, Jadwiga, Stanisław, Ryszard ++Słowików
18.00 +Stefan Gmitruk
PIĄTEK 10.11
7.00 +Henryk Klimiuk 3greg.
7.00 +Jan 12r., Janina ++Dębskich
18.00 +Aleksandra Rycka 7r.
18.00 +Adam Wierzbicki 5m-c
SOBOTA 11.11
7.00 +Henryk Klimiuk 4greg.
7.00 O światło Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i jej rodziny
18.00 +Grażyna Procajło 3r.
NIEDZIELA 12.11
7.30 +Irena, Józef Suszek ++Suszków, Wąsików
9.00 +Helena, Kazimierz, Marianna, Stanisław, Elżbieta, ks. Andrzej
10.30 +Jan 18r., Joanna, Ewa, Mariusz ++Michalskich
12.00 +Henryk Klimiuk 5greg.
16.30 +Eugenia 22r., Stefan, Józef
18.00 +Henryk Wołoszyn 1r.
Plan wizyty duszpasterskiej 2024
Niedziela 7 stycznia od 14.30 - Gdańska
poniedziałek 8 stycznia od 15.30 - Tymiankowa 1
wtorek 9stycznia od 15.30 - Orkana 17 i 21, Rycerska 4 i od ok.18.00 Orkana 19 i 23
środa 10 stycznia od 15.30 - Tymiankowa 48, 50, 52, Kawaleryjska 14, 16,18 i Szaserów 1, 9 i od ok. 18.00 -11
czwartek 11 stycznia od 15.30 - Tymiankowa 54, 58, Kaczeńcowa 1 i od ok.18.00 Tymiankowa 56 i Kaczeńcowa 5
piątek 12 stycznia od 15.30 - Kaczeńcowa 2, Rycerska 6
sobota 13 stycznia od 9.30 Tatarakowa 8, Kawaleryjska 6
niedziela 14 stycznia od 14.30 - Poznańska, Rzeszowska
poniedziałek 15 stycznia od 15.30 - Kaczeńcowa 8 i 10
wtorek 16 stycznia od 15,30 - Tatarakowa 14, Rycerska 2
środa 17 stycznia od 15.30 - Rycerska 5 i 8
sobota 20 stycznia od 9.30 - Białostocka i Łomżyńska i od ok. 12 Olsztyńska
W związku z tym , że blok przy ul. Hetmańskiej 5 jest nowym, prosimy o zgłoszenie przyjęcia wizyty duszpasterskiej.